Seksei on see, kes kasutab seksuaalvägivalda. Seksuaalvägivald võib esineda eri kujul. Kui ohver ei ole Seksei tegevusega nõus, aga see siiski jätkab, on tegu seksuaalse ahistamisega, millele tuleb vastu seista. Kui kõik koos Sekseidele vastu astume, suudame maailma vägivallavabamaks muuta.
Seksuaalvägivald, näiteks kellegi sõnadega ahistamine, võib tunduda süütu mänguna, aga selle tagajärjed on rängad. Kui seksuaalvägivalda ei peatata, võib see kasvada ja võtta järjest jõhkramaid vorme kuni vägistamiseni välja, mis on juba suur kuritegu ja mida karistatakse karmilt. Nii võib süütuna näivast norimisest saada tegu, mis rikub igaveseks seksuaalvägivallatseja elu, kannatanu omast rääkimata. Kui süüdlane karistuseks vangi satub, muudab see tema elu jäädavalt. Seal veedetud aega ei saa enam kunagi tagasi ning sellest jääb märk elu lõpuni.
Kõik, kes on kannatanud seksuaalset vägivalda, elavad seda rängalt läbi ning see muudab nende elu. Mõni saab niisugusest traumast kergemini üle, mõnel võtab see aega aastaid ning nõuab ränka tööd iseendaga. Mõni ei taastu sellest aga kunagi ja lõpetab oma elu. Isegi need, kes arvavad, et on kogemusest üle saanud, jäävad elama selle varjus. Neil võib olla keeruline suhteid luua ja inimesi usaldada. Nende seksuaalelu on häiritud ja nad tunnevad end juhtunu pärast süüdi. Kõik see mõjutab kokkuvõttes nii kannatanute endi kui ka kõigi nende lähedaste elu. Seepärast on seksuaalvägivalla ärahoidmine äärmiselt tähtis.
Kamp aktiivseid noori pani pead kokku ja mõtles välja seksuaalvägivallavastase kampaania, et panna noored teadvustama probleemi ning vajadust sellele vastu seista. On ju noored need, kes suudavad väljakujunenud mõtemalle lõhkuda ja maailma muuta ning ehk ka vähendada kannatusi, mida seksuaalvägivald igal aastal Eestis põhjustab.